Ayşen Yerşen

Şehir

İstanbul

Ülke

Türkiye

İstanbul doğumlu olan Yerşen, Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümünden mezun olduktan sonra, eğitim hayatını İngilterede tamamladı.

Kariyer hayatına 1996 yılında İremturda Outgoing Departman Şefi olarak başlayan Ayşen Yerşen, 1998 yılından itibaren Profilo Alışveriş Merkezinde devam etti. 1998 2010 yılları arasında Profilo Alışveriş Merkezinde sırasıyla; Satış ve Sistem Geliştirme Sorumlusu, Pazarlama Grup Sorumlusu ve Pazarlama Müdürü olarak görev alan Yerşen, 2010 yılından bu yana Alışveriş Merkezi Müdürlüğü görevini üstleniyordu. Yerşen, AVMlerde farkındalık yaratmak amacıyla hayata geçirilen Beyaz Cadde projesine imza attı, Liselerarası Tiyatro Buluşması projesiyle de 2005 yılında Sosyal Proje dalında IPRA (Internatıonal Public Relations Associations) Ödülüne layık görüldü.

2003 BMD Mağaza ve AVM Yılbaşı Tasarım Yarışması AVM kategorisi üçüncülük ödülü, 2002 Tüketici Raporu Dergisi Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü ve 2001 AMPD Alışveriş Merkezleri Büyük Ödülünü de almaya hak kazandı.

İleri derecede İngilizce biliyor.